Вбудована мікрохвильова піч Whirlpool AMW 730 WH (858773001940)
Фото 11 |
Whirlpool AMW 730 WH |
|
Містка вбудована мікрохвильова піч стане гарним помічником у досить великій сім'ї - об'єм внутрішньої камери становить 31 літр, що дозволяє розміщувати великий посуд. 3D-технологія рівномірно розподіляє мікрохвилі по всій внутрішній камері пристрою. Також рівномірному нагріванню сприяє скляний столик діаметром 325 мм, який обертається під час роботи. Мікрохвильова піч призначена не тільки для розігріву їжі, а й для повноцінного приготування.
Кварцовий гриль відрізняється високою потужністю і дозволяє запікати продукти, як у духовці. А функція Crisp поєднує в собі технологію 3D розподілу тепла та гриль, щоб отримати апетитну хрумку скоринку. У комплектацію входить спеціальна форма для піци, пирога та інших страв, а також грати для гриля. Крім цього, Whirlpool AMW 730 WH пропонує налаштування рівня потужності та тривалості процесу.
На окрему увагу заслуговує зручний програматор 6thSense: за допомогою нього оберете одну з 15 автоматичних програм, і техніка сама підбере оптимальне поєднання часу та потужності. Крім поворотного перемикача 6thSense, панель управління включає сенсорні кнопки і невеликий дисплей. За бажання управління можна заблокувати - ця функція особливо актуальна для сімей з маленькими дітьми. Прилад оснащений відкидними дверцятами з ручкою, а панель управління розташована не збоку, а зверху над дверцятами. В цілому модель виглядає стильно і впишеться практично в будь-який інтер'єр кухні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool AMW 730 WH
Усі ціни 13 →Mikrofala Whirlpool AMW730WH Grill - Mikrofale Zintegrowany Grill Biały - | 2 501 zł |
WHIRLPOOL Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL AMW730WH Biały | 1 699 zł |
Komfort Kuchenka mikrofalowa Whirlpool amw730-wh | 1 879 zł |
Kuchenka mikrofalowa Whirlpool AMW 730/WH 858773001940 | 1 879 zł |
Kuchenka mikrofalowa Whirlpool AMW 730 WH | 1 597 zł |
При стандартних розмірах для вбудовування (38x56x55 см) піч Whirlpool AMW 730 володіє просто величезною місткістю — 31 л. Цієї цифри вдалося досягти завдяки тому, що робоча камера мікрохвильовки займає всю ширину пристрою.
Конструктив
Через особливостей конструкції модель обладнана дверцями відкидного типу, а її панель управління розтягнулася вздовж верхнього борту. В оперуванні функціями мікрохвильовки задіяні сенсорні клавіші, поворотний регулятор і РК-дисплей. Елементи управління можна назвати інтуїтивно зрозумілими, але звикати до них довго не доведеться. А від випадкової зміни параметрів дітьми панель оберігає функція блокування.
Більше можливостей
Мікрохвильовка пропонує скористатися одним з восьми рівнів потужності або ж функцією гриль. Посмажити з її допомогою апетитний стейк з хрусткою скоринкою не складе труднощів. Взагалі, гриль в мікрохвильовій печі відкриває набагато більше можливостей для приготування величезної кількості страв і не змушує обмежуватися одними лише функціями розігрівання їжі або розморожування продуктів.
Стиляга
Велика ємність печі безсумнівно сподобається сімейства у складі 3-4 осіб. Ще одним привабливим чинником моделі виступає ефектна зовнішність — у відгуках до Whirlpool AMW 730 фігурує суцільний захват власників мікрохвильовки від дизайну. В загальному стилі з піччю виконаний електрична духова шафа Whirlpool AKZ 6230 — обидва пристрої взаємно доповнюють один одного як стилем, так і функціональністю.
Модификації Whirlpool AMW 730 WH
Ціни на Whirlpool AMW 730 WH |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AMW 730 WH | від 1 597 zł | 15 пропозицій | ||
Whirlpool AMW 730 IX | від 1 499 zł | 13 пропозицій | ||
Whirlpool AMW 730 SD | від 1 400 zł | 14 пропозицій | ||
Whirlpool AMW 730 NB | від 1 592 zł | 7 пропозицій |