Вбудована мікрохвильова піч Whirlpool AMW 442 NB (859991579860)
Фото 4 |
Whirlpool AMW 442 NB нержавіюча сталь чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool AMW 442 NB
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WHIRLPOOL Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL AMW442NB Czarny | 1 199 zł |
Komfort Kuchenka mikrofalowa Whirlpool amw442-nb | 1 309 zł |
Kuchenka mikrofalowa Whirlpool AMW 442/NB 859991579860 | 1 309 zł |
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL AMW442NB | 1 199 zł |
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL AMW442NB | 1 199 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Whirlpool AMW 442 NB
Ціни на Whirlpool AMW 442 NB |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AMW 442 IX | від 1 129 zł | 13 пропозицій | ||
Whirlpool AMW 442 NB | від 1 189 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →