Вбудована мікрохвильова піч Samsung MG23A7013CT
Фото 4 |
Samsung MG23A7013CT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung MG23A7013CT
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung MG23A7013CT/EC Mikrofalowa Integracja z Grill 23 l moc 800 W | 1 015 zł |
Kuchenka mikrofalowa Samsung MG23A7013CT | 999 zł |
Samsung Samsung MG23A7013CT, Kuchenka mikrofalowa do zabudowy z grillem, 2 | 999 zł |
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG MG23A7013CT EO | 950 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Kuchenka mikrofalowa Samsung MG 23A7013CT kupujTANIEJ| | 999 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →