Вбудована мікрохвильова піч Whirlpool AMW 440 IX (858744029900)
Фото 5 |
Whirlpool AMW 440 IX |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool AMW 440 IX
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Whirlpool Kuchenka mikrofalowa stal szlachetna AMW440IX W 595 mm x wys 382 | 2 045 zł |
WHIRLPOOL Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL AMW440IX Inox | 1 199 zł |
Whirlpool Kuchnia mikrofalowa AMW440/IX HZWHRMB440IX000 | 1 168 zł |
Kuchenka mikrofalowa Whirlpool AMW 440/IX 858744029900 | 1 209 zł |
Whirlpool AMW 440/IX AGDZ-MIK-WHI-055 | 1 085 zł |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →