Вбудована мікрохвильова піч Whirlpool AMW 730 NB (858773001920)
Фото 22 |
Whirlpool AMW 730 NB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool AMW 730 NB
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WHIRLPOOL Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL AMW 730/NB Czarny | 1 849 zł |
Komfort Kuchenka mikrofalowa Whirlpool amw730-nb | 1 939 zł |
Kuchenka mikrofalowa Whirlpool AMW 730/NB 858773001920 | 1 939 zł |
Whirlpool AMW730NB AGDZ-MIK-WHI-071 | 1 699 zł |
Kuchenka mikrofalowa do zabudowy WHIRLPOOL AMW 730/NB | 1 541 zł |
Kuchenka mikrofalowa AMW730NB Whirlpool | 1 939 zł |
Модификації Whirlpool AMW 730 NB
Ціни на Whirlpool AMW 730 NB |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AMW 730 WH | від 1 597 zł | 14 пропозицій | ||
Whirlpool AMW 730 IX | від 1 499 zł | 13 пропозицій | ||
Whirlpool AMW 730 SD | від 1 569 zł | 14 пропозицій | ||
Whirlpool AMW 730 NB | від 1 541 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →