Вбудована мікрохвильова піч Whirlpool W9 MD 260 BSS (859991569230)
Фото 10 |
Whirlpool W9 MD 260 BSS нержавіюча сталь чорний |
|
Сенсорний дисплей. Управління по Wi-Fi. Приготування на парі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool W9 MD 260 BSS
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WHIRLPOOL Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL W9MD260BSS Czarny | 2 439 zł |
Komfort Kuchenka mikrofalowa Whirlpool w9md260bss | 2 559 zł |
Whirlpool W9 MD260 BSS Grill | 2 439 zł |
Kuchenka mikrofalowa Whirlpool W9 MD260 BSS | 2 299 zł |
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL W9 MD260 BSS W9MD260BSS | 2 439 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Whirlpool W9 MD 260 BSS
Ціни на Whirlpool W9 MD 260 BSS |
---|---|---|---|---|
Whirlpool W9 MD 260 IXL | від 2 229 zł | 7 пропозицій | ||
Whirlpool W9 MD 260 BSS | від 2 299 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →