Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Whirlpool W9 MD 260 BSS (859991569230)
Zdjęcia 10 |
Whirlpool W9 MD 260 BSS W9wydajnakonwekcjaparowarautomatyczne gotowanieprogram własnyinteligentny domzabezpieczenie przed dziećmi czarny stal nierdzewna |
|
Ekran dotykowy. Sterowanie za pomocą smartfona. Gotowanie na parze.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool W9 MD 260 BSS
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WHIRLPOOL Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL W9MD260BSS Czarny | 2 439 zł |
Komfort Kuchenka mikrofalowa Whirlpool w9md260bss | 2 559 zł |
Whirlpool W9 MD260 BSS Grill | 2 439 zł |
Kuchenka mikrofalowa Whirlpool W9 MD260 BSS | 2 299 zł |
Whirlpool W9 MD260 BSS Grill | 2 439 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Whirlpool W9 MD 260 BSS
Ceny na Whirlpool W9 MD 260 BSS |
---|---|---|---|---|
Whirlpool W9 MD 260 BSS | od 2 299 zł | 9 oferty | ||
Whirlpool W9 MD 260 IXL | od 2 229 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →