Вбудована мікрохвильова піч Whirlpool AMW 730 IX (858773001900)
Фото 22 |
Whirlpool AMW 730 IX |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool AMW 730 IX
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Whirlpool Kuchenka mikrofalowa AMW730IX Grill - Zintegrowana stal nierdzew | 1 563 zł |
WHIRLPOOL Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL AMW730IX Inox | 1 829 zł |
Komfort Kuchenka mikrofalowa Whirlpool amw730-ix | 1 829 zł |
Whirlpool AMW 730/IX | 1 499 zł |
Whirlpool AMW 730/IX | 1 499 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Whirlpool AMW 730 IX
Ціни на Whirlpool AMW 730 IX |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AMW 730 WH | від 1 597 zł | 14 пропозицій | ||
Whirlpool AMW 730 IX | від 1 499 zł | 13 пропозицій | ||
Whirlpool AMW 730 SD | від 1 569 zł | 14 пропозицій | ||
Whirlpool AMW 730 NB | від 1 541 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →