Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Whirlpool AMW 730 NB (858773001920)
Zdjęcia 22 |
Whirlpool AMW 730 NB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool AMW 730 NB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WHIRLPOOL Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL AMW 730/NB Czarny | 1 939 zł |
Komfort Kuchenka mikrofalowa Whirlpool amw730-nb | 1 939 zł |
Kuchenka mikrofalowa Whirlpool AMW 730/NB 858773001920 | 1 939 zł |
Whirlpool AMW730NB AGDZ-MIK-WHI-071 | 1 699 zł |
Kuchenka mikrofalowa do zabudowy WHIRLPOOL AMW 730/NB | 1 541 zł |
Kuchenka mikrofalowa AMW730NB Whirlpool | 1 939 zł |
Modyfikacje Whirlpool AMW 730 NB
Ceny na Whirlpool AMW 730 NB |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AMW 730 WH | od 1 597 zł | 14 oferty | ||
Whirlpool AMW 730 NB | od 1 541 zł | 7 oferty | ||
Whirlpool AMW 730 SD | od 1 569 zł | 14 oferty | ||
Whirlpool AMW 730 IX | od 1 499 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →