Вбудована мікрохвильова піч Whirlpool AMW 730 SD (858773001960)
Фото 12 |
Whirlpool AMW 730 SD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool AMW 730 SD
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Whirlpool AMW730SD AMW 730 SD kuchenka mikrofalowa stal nierdzewna 31 l ko | 2 794 zł |
WHIRLPOOL Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL AMW730SD Szampański | 1 829 zł |
Komfort Kuchenka mikrofalowa Whirlpool amw730-sd | 1 939 zł |
Kuchenka mikrofalowa Whirlpool AMW 730/SD 858773001960 | 1 939 zł |
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL AMW 730SD | 1 829 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Whirlpool AMW 730 SD
Ціни на Whirlpool AMW 730 SD |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AMW 730 WH | від 1 597 zł | 14 пропозицій | ||
Whirlpool AMW 730 IX | від 1 499 zł | 13 пропозицій | ||
Whirlpool AMW 730 SD | від 1 747 zł | 12 пропозицій | ||
Whirlpool AMW 730 NB | від 1 541 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →