Вбудована мікрохвильова піч Samsung NQ5B5713GBS (NQ5B5713GBS/U2)
Фото 10 |
Samsung NQ5B5713GBS нержавіюча сталь чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung NQ5B5713GBS
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Kuchenka mikrofalowa Samsung nq 5b5713gbs | 2 649 zł |
SAMSUNG NQ5B5713GBS/U2 8806094348514 | 2 349 zł |
Samsung Samsung NQ5B5713GBS kuchenka mikrofalowa do zabudowy, WiFi NQ5B571 | 2 179 zł |
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG NQ5B5713GBS U2 Inox | 2 188 zł |
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG NQ5B5713GBS U2 Inox | 2 188 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Samsung NQ5B5713GBS
Ціни на Samsung NQ5B5713GBS |
---|---|---|---|---|
Samsung NQ5B5713GBS | від 1 595 zł | 12 пропозицій | ||
Samsung NQ5B5713GBK | від 2 549 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →