Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Samsung NQ5B5713GBS (NQ5B5713GBS/U2)
Zdjęcia 10 |
Samsung NQ5B5713GBS czarny stal nierdzewna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung NQ5B5713GBS
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Kuchenka mikrofalowa Samsung nq 5b5713gbs | 2 649 zł |
SAMSUNG NQ5B5713GBS/U2 8806094348514 | 2 349 zł |
Samsung Samsung NQ5B5713GBS kuchenka mikrofalowa do zabudowy, WiFi NQ5B571 | 2 179 zł |
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG NQ5B5713GBS U2 Inox | 2 188 zł |
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG NQ5B5713GBS U2 Inox | 2 188 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Samsung NQ5B5713GBS
Ceny na Samsung NQ5B5713GBS |
---|---|---|---|---|
Samsung NQ5B5713GBK | od 2 549 zł | 12 oferty | ||
Samsung NQ5B5713GBS | od 1 595 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →