Вбудована мікрохвильова піч Samsung NQ50A6139BS
Фото 13 |
Samsung NQ50A6139BS 2022 ріквеликий об'ємбез гриляавтоприготуваннябез поворотного столикарозумний дімзахист від дітейпокриття кераміка нержавіюча сталь чорний |
|
Для управління через смартфон за допомогою Wi-Fi використовується додаток Samsung SmartThings (доступно в App Store і Google Play). Доступний голосовий асистент Samsung Bixby, Amazon Alexa, Google Assistant.
Потрібне підключення до Wi-Fi для віддаленого управління.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung NQ50A6139BS
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung Kuchenka mikrofalowa NQ50A6139BS HZSAMPK50A6139B | 1 679 zł |
Samsung Samsung NQ50A6139BS, Kuchenka mikrofalowa do zabudowy, 50 l NQ50A6 | 2 249 zł |
Samsung Kuchenka mikrofalowa NQ50A6139BS 120465 | 1 679 zł |
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG 900W Pojemność 50L NQ50A6139BS/EO | 2 142 zł |
Samsung Kuchenka mikrofalowa NQ50A6139BS 120465 | 1 679 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації Samsung NQ50A6139BS
Ціни на Samsung NQ50A6139BS |
---|---|---|---|---|
Samsung NQ50A6139BS | від 1 299 zł | 14 пропозицій | ||
Samsung NQ50A6139BK | від 1 500 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →