Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Samsung NQ50A6139BS
Zdjęcia 13 |
Samsung NQ50A6139BS 2022 rokduża pojemnośćbrak grillaautomatyczne gotowaniebrak talerza obrotowegointeligentny domzabezpieczenie przed dziećmipowłoka ceramiczna czarny stal nierdzewna |
|
Sterowanie smartfonem przez Wi-Fi za pomocą aplikacji Samsung SmartThings (dostępnej w App Store i Google Play). Dostępny asystent głosowy Samsung Bixby, Amazon Alexa, Asystent Google.
Do zdalnego sterowania wymagane jest połączenie Wi-Fi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung NQ50A6139BS
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Kuchenka mikrofalowa NQ50A6139BS HZSAMPK50A6139B | 1 679 zł |
Samsung Samsung NQ50A6139BS, Kuchenka mikrofalowa do zabudowy, 50 l NQ50A6 | 2 249 zł |
Samsung Kuchenka mikrofalowa NQ50A6139BS 120465 | 1 679 zł |
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG 900W Pojemność 50L NQ50A6139BS/EO | 2 142 zł |
Samsung Kuchenka mikrofalowa NQ50A6139BS 120465 | 1 679 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Samsung NQ50A6139BS
Ceny na Samsung NQ50A6139BS |
---|---|---|---|---|
Samsung NQ50A6139BK | od 1 500 zł | 1 oferta | ||
Samsung NQ50A6139BS | od 1 299 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →