Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Samsung NQ5B4313GBW (NQ5B4313GBW/U2)
Zdjęcia 9 |
Samsung NQ5B4313GBW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung NQ5B4313GBW
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG NQ5B4313GBW/U2 Biały | 1 829 zł |
Komfort Kuchenka mikrofalowa Samsung nq 5b4313gbw | 2 399 zł |
Kuchenka mikrofalowa Samsung NQ5B4313GBW | 2 299 zł |
SAMSUNG NQ5B4313GBW/U2 8806094348279 | 2 139 zł |
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG BESPOKE NQ5B4313GBW U2 Naturalna biel | 1 981 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Samsung NQ5B4313GBW
Ceny na Samsung NQ5B4313GBW |
---|---|---|---|---|
Samsung NQ5B4313GBW | od 1 495 zł | 13 oferty | ||
Samsung NQ5B4313GBK | od 2 065 zł | 8 oferty | ||
Samsung NQ5B4313GBS | od 1 189 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →