Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Samsung NQ5B4313GBS (NQ5B4313GBS/U2)
Zdjęcia 9 |
Samsung NQ5B4313GBS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung NQ5B4313GBS
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Kuchenka mikrofalowa NQ5B4313GBS HZSAMPK5B4313GB | 1 649 zł |
Kuchenka mikrofalowa Samsung NQ5B4313GBS | 2 199 zł |
SAMSUNG NQ5B4313GBS 8806094348262 | 1 849 zł |
Samsung Samsung NQ5B4313GBS kuchenka mikrofalowa do zabudowy, WiFi NQ5B431 | 1 879 zł |
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG NQ5B4313GBS U2 Inox | 1 897 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Samsung NQ5B4313GBS
Ceny na Samsung NQ5B4313GBS |
---|---|---|---|---|
Samsung NQ5B4313GBW | od 1 495 zł | 13 oferty | ||
Samsung NQ5B4313GBK | od 2 065 zł | 8 oferty | ||
Samsung NQ5B4313GBS | od 1 189 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →