Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Teka ML 8220 BIS
Zdjęcia 10 |
Teka ML 8220 BIS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka ML 8220 BIS
Wszystkie ceny 46 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEKA - Microondas Enc ML 8220 BIS L-WH UC 1710212 112030000 | 2 471 zł |
TEKA Kuchenka mikrofalowa TEKA ML 8220 BIS L-ST Kamiennym | 2 477 zł |
Kuchenka mikrofalowa TEKA ML 8220 BIS L-WH | 2 619 zł |
Kuchenka mikrofalowa TEKA ML 8220 BIS L-WH | 2 639 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →