Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Whirlpool WMF 200 GNB
Zdjęcia 4 |
Whirlpool WMF 200 GNB 2020 rokautomatyczne gotowanie |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool WMF 200 GNB
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WHIRLPOOL Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL WMF200GNB Czarny | 939 zł |
Whirlpool WMF200G NB | 818 zł |
Whirlpool WMF200G NB | 809 zł |
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL WMF200G NB | 908 zł |
Kuchenka mikrofalowa Whirlpool WMF200G NB 859991591580 | 999 zł |
pokaż 15 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →