Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Siemens BF 634LGS1
Siemens BF 634LGS1 biały czarny |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Siemens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Siemens.
Kup Siemens BF 634LGS1
Wszystkie ceny 24 →SIEMENS Kuchenka mikrofalowa SIEMENS BF634LGS1 Stalowy | 2 279 zł |
Siemens Kuchnia mikrofalowa BF634LGS1 HZSIEMG634LGS10 | 2 749 zł |
Siemens iQ700 BF634LGS1 | 1 999 zł |
Siemens iQ700 BF634LGS1 | 2 055 zł |
Kuchenka mikrofalowa SIEMENS BF634LGS1 | 2 091 zł |
Status premium kuchenki mikrofalowej Siemens z linii iQ700 podkreśla przede wszystkim stylowy, nowoczesny design. Panel sterowania znajduje się w dolnej części ramki nad srebrną ramką. Oprócz przycisków i okrągłego przełącznika mechanicznego przewidziano kolorowy ekran o przekątnej 2,8 cala, który zapewnia dodatkową wygodę w obsłudze kuchenki mikrofalowej.
Model jest podobny w stylu do piekarników do zabudowy premium marki Siemens.
Płynna regulacja mocy
Grzałka mikrofalowa odpowiada za szybkie podgrzewanie, rozmrażanie i gotowanie produktów w Siemens BF 634LGS1. Oferuje pięć poziomów mocy: 90/180/360/600/900 w. Dzięki inwerterowi możliwa jest płynna regulacja promieniowania magnetronu, co przyczynia się do bardziej równomiernego podgrzewania potraw przy zachowaniu właściwości smakowych produktów.
Automatyczne gotowanie cookControl Plus
Kuchenka mikrofalowa jest w stanie zautomatyzować przygotowywanie popularnych potraw. Dzięki 7 specjalnym programom można łatwo piec świeże lub mrożone warzywa, gotować ziemniaki i ryż, robić frytki, ciasta rybne i eksperymentować z wypiekami.
Ścianki 21-litrowej komory roboczej wykonane są ze stali nierdzewnej, a drzwi są od wewnątrz przeszklone. Czyszczenie tych gładkich powierzchni po przygotowaniu różnych potraw nie zajmuje dużo czasu i wysiłku.
W przypadku Siemensa BF 634LGS1 sprzedawcy proszą o całkiem spore pieniądze. Ale biorąc pod uwagę obecność falownika, ogólną wysoką jakość wykonania i doskonały design, z pewnością znajdą się chętni do zapłaty wymaganej kwoty za kuchenkę mikrofalową.
Należy pamiętać, że oprócz wersji czarnej dostępna jest również wersja biała - Siemens BF 634LGW1.
Modyfikacje Siemens BF 634LGS1
Ceny na Siemens BF 634LGS1 |
---|---|---|---|---|
Siemens BF 634LGW1 | od 2 749 zł | 7 oferty | ||
Siemens BF 634LGS1 | od 1 999 zł | 25 oferty |