Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Gorenje BM 235 SYW (732951)
Zdjęcia 5 |
Gorenje BM 235 SYW 2020 rokautomatyczne gotowanie biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gorenje BM 235 SYW
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchenka mikrofalowa Gorenje BM235SYW | 1 299 zł |
Kuchenka mikrofalowa Gorenje BM235SYW | 1 313 zł |
Kuchenka mikrofalowa do zabudowy GORENJE BM235SYW | 1 299 zł |
Kuchnia mikrofalowa mikrofala do zabudowy biała retro GORENJE BM235SYW 732 | 1 197 zł |
Kuchnia mikrofalowa mikrofala do zabudowy biała retro GORENJE BM235SYW 732 | 1 197 zł |
Modyfikacje Gorenje BM 235 SYW
Ceny na Gorenje BM 235 SYW |
---|---|---|---|---|
Gorenje BM 235 SYW | od 1 197 zł | 6 oferty | ||
Gorenje BM 235 SYB | od 1 300 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →