Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Gorenje BM 235 ORAW (728171)
Zdjęcia 7 |
Gorenje BM 235 ORAW biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gorenje BM 235 ORAW
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GORENJE BM235ORAW | 1 299 zł |
Kuchenka mikrofalowa Gorenje BM235ORAW | 1 399 zł |
GORENJE Kuchenka mikrofalowa BM235ORAW białe szkło 728171 (S) * - Płać mni | 1 399 zł |
Modyfikacje Gorenje BM 235 ORAW
Ceny na Gorenje BM 235 ORAW |
---|---|---|---|---|
Gorenje BM 235 ORAW | od 1 299 zł | 3 oferty | ||
Gorenje BM 235 ORAB | od 1 399 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →