Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Gorenje BM 235 CLB (567145)
Gorenje BM 235 CLB czarny kość słoniowa |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gorenje BM 235 CLB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchenka mikrofalowa Gorenje BM235 CLB | 1 099 zł |
Gorenje BM235CLB AGDZ-MIK-GOR-016 | 889 zł |
Kuchenka mikrofalowa GORENJE BM235CLB | 1 100 zł |
Kuchenka mikrofalowa GORENJE 800W Pojemność 23L BM235CLB | 992 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Gorenje BM 235 CLB
Ceny na Gorenje BM 235 CLB |
---|---|---|---|---|
Gorenje BM 235 CLB | od 889 zł | 11 oferty | ||
Gorenje BM 235 CLI | od 999 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →