Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Gorenje BM 251 SG2BG (738323)
Zdjęcia 7 |
Gorenje BM 251 SG2BG biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gorenje BM 251 SG2BG
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gorenje BM251S7XG Kuchenka mikrofalowa Sterowanie Elektroniczne Funkcja In | 2 053 zł |
Kuchenka mikrofalowa Gorenje BM251SG2BG 738323 | 1 399 zł |
GORENJE BM251SG2BG 3838782498923 | 1 399 zł |
Kuchenka mikrofalowa Gorenje BM251SG2BG | 1 296 zł |
Kuchenka Mikrofalowa Gorenje Bm251Sg2Bg 25L 900W | 1 199 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Gorenje BM 251 SG2BG
Ceny na Gorenje BM 251 SG2BG |
---|---|---|---|---|
Gorenje BM 251 SG2WG | od 1 119 zł | 15 oferty | ||
Gorenje BM 251 SG2BG | od 1 199 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →