Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Gorenje BM 235 CLI (567143)
Gorenje BM 235 CLI czarny kość słoniowa |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gorenje BM 235 CLI
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchenka mikrofalowa Gorenje BM235CLI | 1 099 zł |
Kuchenka mikrofalowa GORENJE BM235CLI | 1 100 zł |
Kuchenka mikrofalowa Gorenje BM235CLI | 1 098 zł |
Kuchenka mikrofalowa Gorenje BM235CLI 800 W 23 l | 1 099 zł |
Kuchenka mikrofalowa Gorenje BM235CLI 800 W 23 l | 1 049 zł |
Modyfikacje Gorenje BM 235 CLI
Ceny na Gorenje BM 235 CLI |
---|---|---|---|---|
Gorenje BM 235 CLB | od 889 zł | 11 oferty | ||
Gorenje BM 235 CLI | od 1 049 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →