Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Whirlpool AMW 442 NB (859991579860)
Zdjęcia 4 |
Whirlpool AMW 442 NB czarny stal nierdzewna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool AMW 442 NB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WHIRLPOOL Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL AMW442NB Czarny | 1 199 zł |
Komfort Kuchenka mikrofalowa Whirlpool amw442-nb | 1 309 zł |
Kuchenka mikrofalowa Whirlpool AMW 442/NB 859991579860 | 1 309 zł |
Kuchenka mikrofalowa Whirlpool AMW 442 NB | 1 189 zł |
Kuchenka mikrofalowa do zabudowy WHIRLPOOL AMW 442 NB | 1 269 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Whirlpool AMW 442 NB
Ceny na Whirlpool AMW 442 NB |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AMW 442 NB | od 1 189 zł | 9 oferty | ||
Whirlpool AMW 442 IX | od 1 129 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →