Zlewozmywak kuchenny Franke Maris MRG 611-97 XL 114.0367.724 970x500
Zdjęcia 9 |
Franke Maris MRG 611-97 XL 114.0367.724 |
|
Otwory zaznaczone na rysunku dla mieszalnika są wybite
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Maris MRG 611-97 XL 114.0367.724 970x500
Wszystkie ceny 74 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke MRG 611-97 XL Maris zlewozmywak biel polarna | 1 312 zł |
Komfort Zlewozmywak Franke mrg 611-97 xl biały polarny 1140675977 | 1 749 zł |
Franke Maris MRG 611-97 XL Granitowy Cappuccino | 1 369 zł |
Zlew granitowy Franke Maris MRG 611-97 XL 114.0675.977 biały polarny | 1 399 zł |
Franke Maris MRG 611-97 XL zlewozmywak 97x50 cm Fragranit+ onyx 114.0675.9 | 1 348 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →