Zlewozmywak kuchenny Alveus Cadit 50 1140597 1000x500
Zdjęcia 14 |
Alveus Cadit 50 1140597 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Cadit 50 1140597 1000x500
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak Alveus CADIT 50 kol. 11 BIAŁY (1000x500) zlew Granital 1 kom. | 1 113 zł |
CADIT 50 kol. 55 BEŻ (1000x500) zlew Granital 1 kom. z syfonem POP-UP 3 1/ | 1 259 zł |
CADIT 50 kol. 22 PIASEK (1000x500) zlew Granital 1 kom. z syfonem POP-UP 3 | 1 108 zł |
CADIT 50 kol. 22 PIASEK (1000x500) zlew Granital 1 kom. z syfonem POP-UP 3 | 1 259 zł |
CADIT 50 kol. 91 CZARNY (1000x500) zlew Granital 1 kom. z syfonem POP-UP 3 | 1 113 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Alveus Cadit 50 1140597
Ceny na Alveus Cadit 50 1140597 |
---|---|---|---|---|
Alveus Cadit 10 590x500 | od 407 zł | 36 oferty | ||
Alveus Cadit 20 790x500 | od 729 zł | 44 oferty | ||
Alveus Cadit 40 860x500 | od 849 zł | 35 oferty | ||
Alveus Cadit 50 1140597 1000x500 | od 1 108 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →