Zlewozmywak kuchenny Alveus Atrox 20 470x500
Zdjęcia 8 |
Alveus Atrox 20 470x500590x500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Atrox 20 470x500
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus 1131987 ATROX 20 Zlewozmywak kuchenny podtynkowy lub pod blatem gra | 998 zł |
Atrox 20 Kol. 11 Biały Zlew Granital 1 Kom. Z Syfonem Pop-Up 3 1/2' | 939 zł |
Zlew ALVEUS ATROX 20 biały (1131986)*** zamów wycięcie otworów GRATIS *** | 649 zł |
ATROX 20 kol. 11 BIAŁY zlew Granital 1 kom. z syfonem POP-UP 3 1/2" | 826 zł |
ALVEUS Zlewozmywak ATROX 20 POP-UP biały 1131986* - Wpisz KOD - otrzymasz | 678 zł |
Alveus Atrox 20 Zlewozmywak kompozytowy jednokomorowy 50x47 cm arctic 1131 | 674 zł |
Modyfikacje Alveus Atrox 20
Ceny na Alveus Atrox 20 |
---|---|---|---|---|
Alveus Atrox 20 470x500 | od 649 zł | 7 oferty | ||
Alveus Atrox 30 590x500 | od 765 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →