Zlewozmywak kuchenny Alveus Line 10 980x500
Zdjęcia 6 |
Alveus Line 10 790x500980x500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Line 10 980x500
Wszystkie ceny 34 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak ALVEUS Line Start 10 1082440K Satyna | 559 zł |
Alveus Monarch Line 10 Stalowy Złoty | 3 073 zł |
ALVEUS LINE MAXIM 10 zlewozmywak stalowy satynowy | 1 154 zł |
Zlewozmywak ALVEUS Line Start 10 1082440K Satyna | 660 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Alveus Line 10
Ceny na Alveus Line 10 |
---|---|---|---|---|
Alveus Line 70 790x500 | od 379 zł | 27 oferty | ||
Alveus Line 10 980x500 | od 419 zł | 34 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →