Zlewozmywak kuchenny Blanco Zia 5S 520514 860x500
Zdjęcia 12 |
Blanco Zia 5S 520514 |
|
Otwory zaznaczone na rysunku dla mieszalnika są wybite
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Zia 5S 520514 860x500
Wszystkie ceny 68 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO ZIA 5 S 527204 Delikatny biały | 1 140 zł |
Zlewozmywak BLANCO ZIA 5 S 520502 Antracyt | 1 271 zł |
Zlew granitowy Blanco Zia 5 S wulkaniczny szary 527386 | 1 255 zł |
Zlewozmywak BLANCO ZIA 5 S 520502 Antracyt ZIA 5 S ANTRACYT | 1 271 zł |
Zlewozmywak Blanco Zlewozmywak ZIA 5 S Silgranit delikatny biały odwracaln | 1 378 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →