Zlewozmywak kuchenny Blanco Zia 45S 514725 780x500
Zdjęcia 4 |
Blanco Zia 45S 514725 780x500780x500 korek |
|
Otwory zaznaczone na rysunku dla mieszalnika są wybite
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Zia 45S 514725 780x500
Wszystkie ceny 50 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO ZiIA 45 S 526013 Czarny | 1 109 zł |
Zlewozmywak BLANCO ZIA 45 S 514732 Antracyt | 1 109 zł |
Zlew granitowy Blanco Zia 45 S wulkaniczny szary 527383 | 1 094 zł |
Zlewozmywak ZIA 45 S Silgranit wulkaniczny szary odwracalny | 1 094 zł |
Zlewozmywak Blanco BLANCO ZIA 45 S Silgranit delikatny biały odwracalny | 1 282 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Blanco Zia 45S 514725
Ceny na Blanco Zia 45S 514725 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zia 45S 514725 780x500 | od 1 021 zł | 51 oferta | ||
Blanco Zia 45S 515069 780x500 korek | od 986 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →