Zlewozmywak kuchenny Blanco Etagon 6 524548 584x510
Zdjęcia 16 |
Blanco Etagon 6 524548 |
|
Zintegrowany stopień w zlewie tworzy dodatkowy poziom funkcjonalności
Zlew może być sprzedawany bez zaworu automatycznego. Zlewozmywak dostępny w kolorze granitowym
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Etagon 6 524548 584x510
Wszystkie ceny 167 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO ETAGON 6 527077 SILGRANIT miękka biel z funkcją odpływu z akcesoria | 2 092 zł |
Zlewozmywak BLANCO Etagon 6 524540 Szarość skały | 1 968 zł |
Zlewozmywak BLANCO Etagon 6 524539 Antracyt | 1 968 zł |
Zlew granitowy Blanco Etagon 6 delikatny biały 527076 | 1 943 zł |
BLANCO ETAGON 6 Silgranit czarny, korek auto., InFino, szyny | 2 093 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →