Zlewozmywak kuchenny Blanco Zenar 5S 523934 915x510
Zdjęcia 15 |
Blanco Zenar 5S 523934 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Zenar 5S 523934 915x510
Wszystkie ceny 46 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Zenar 5 S 523934 Antracyt | 1 994 zł |
Zlew granitowy Blanco Zenar 5 S delikatny biały 527182 | 2 049 zł |
BLANCO ZENAR 5 S Silgranit czarny prawa, korek auto., InFino | 2 049 zł |
Zlewozmywak BLANCO Zenar 5 S 523934 Antracyt | 1 994 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →