Zlewozmywak kuchenny Blanco Zerox 340/180-U 517254 585x440
Blanco Zerox 340/180-U 517254 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Zerox 340/180-U 517254 585x440
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew stalowy Blanco Zerox 340 / 180-U stal szlachetna polerowana 521613 | 3 184 zł |
Blanco ZEROX 340/180-U 521613 Komora z lewej strony Stalowy Srebrny | 3 299 zł |
BLANCO ZEROX 340/180-U stal polerowana lewa, InFino | 3 184 zł |
BLANCO ZEROX 340/180-U Stal polerowana lewa, InFino 521613 | 3 122 zł |
Blanco ZEROX 340/180-U 521613 Komora z lewej strony Stalowy Srebrny | 3 299 zł |
Zlew stalowy Blanco Zerox 340 / 180-U stal szlachetna polerowana 521614 | 3 184 zł |
Różnice w modelach:
- Model 517254 - misa lewa
- Model 517255 - misa po prawej stronie
PolecamyPorównaj w tabeli →