Zlewozmywak kuchenny Blanco Andano 500/180-U 522991 745x440 lewa
Zdjęcia 7 |
Blanco Andano 500/180-U 522991 |
|
Zlewozmywak ze zintegrowanym przelewem ukrytym C i armaturą odpływową InFino. W zestawie akcesoria fabryczne (brak w zestawie): deska do krojenia, durszlak, taca do suszenia, składana kratka, uchwyty na naczynia, kosz.
Istnieje modyfikacja modelu z automatycznym zaworem: Blanco Andano 500/180-U 522992.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Andano 500/180-U 522991 745x440 lewa
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew stalowy Blanco Andano 500 / 180-U stal szlachetna polerowana 522991 | 2 594 zł |
BLANCO ANDANO 500/180-U stal polerowana lewa, InFino | 2 594 zł |
BLANCO Zlew ANDANO 500/180-U Stal polerowana lewa, InFino 522991 | 2 697 zł |
Zlew BLANCO ANDANO 500/180-U stal szlachetna lewa (korek manual InFino) 52 | 2 620 zł |
Zlew BLANCO ANDANO 500/180-U stal szlachetna lewa (korek manual InFino) 52 | 2 489 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Blanco Andano 500/180-U 522991
Ceny na Blanco Andano 500/180-U 522991 |
---|---|---|---|---|
Blanco Andano 500/180-U 522991 745x440 lewa | od 2 388 zł | 14 oferty | ||
Blanco Andano 500/180-U 522992 745x440 lewa korek | od 3 200 zł | 1 oferta | ||
Blanco Andano 500/180-U 522989 745x440 prawa | od 2 371 zł | 14 oferty | ||
Blanco Andano 500/180-U 522990 745x440 prawa korek | od 3 200 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →