Zlewozmywak kuchenny Blanco Subline 350/150-U 514526 567x456
Zdjęcia 5 |
Blanco Subline 350/150-U 514526 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Subline 350/150-U 514526 567x456
Wszystkie ceny 55 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Subline 350/150-U 523741 Biały połysk | 2 431 zł |
Zlew ceramiczny Blanco Subline 350/150-U bazaltowy 523746 | 2 399 zł |
BLANCO SUBLINE 350/150-U Ceramika PuraPlus biały połysk lewa, InFino | 2 399 zł |
Zlewozmywak BLANCO Subline 350/150-U 523741 Biały połysk | 2 810 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →