Zlewozmywak kuchenny Blanco Subline 500-IF 520932 543x443
Zdjęcia 4 |
Blanco Subline 500-IF 520932 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Subline 500-IF 520932 543x443
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew granitowy Blanco Subline 500-IF SteelFrame biały 524110 | 3 710 zł |
BLANCO Zlewozmywak SUBLINE 500-IF SteelFrame antracyt, InFino 524107 | 3 859 zł |
Zlew granitowy Blanco Subline 500-IF SteelFrame biały 524109 | 3 824 zł |
Zlew granitowy Blanco Subline 500-IF SteelFrame czarny 525997 | 3 710 zł |
Zlew granitowy Blanco Subline 500-IF SteelFrame czarny 525998 | 3 824 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →