Zlewozmywak kuchenny Blanco Sona 6S 519858 1000x500
Zdjęcia 12 |
Blanco Sona 6S 519858 |
|
Rysunek przedstawia otwory pod baterię
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Sona 6S 519858 1000x500
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew granitowy Blanco Sona 6 S wulkaniczny szary 527337 | 1 523 zł |
BLANCO SONA 6 S Silgranit czarny odwracalny | 1 523 zł |
BLANCO Zlew SONA 6 S Czarny odwracalny 525975 | 1 583 zł |
Zlew BLANCO SONA 6S czarny (korek manual) (525975) *** zamów wycięcie otwo | 1 432 zł |
Zlew BLANCO SONA 6S czarny (korek manual) (525975) *** zamów wycięcie otwo | 1 461 zł |
pokaż 14 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →