Zlewozmywak kuchenny Blanco Sona 45S 519669 780x500
Zdjęcia 15 |
Blanco Sona 45S 519669 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Sona 45S 519669 780x500
Wszystkie ceny 41 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO SONA 45 S 527332 SILGRANIT szary wulkaniczny odwracalny bez sterowa | 969 zł |
Zlewozmywak BLANCO Sona 45 S 519662 Antracyt | 1 110 zł |
Zlewozmywak BLANCO Sona 45 S 519669 Tartufo | 1 110 zł |
Zlew granitowy Blanco Sona 45 S wulkaniczny szary 527332 | 1 140 zł |
Zlewozmywak BLANCO Sona 45 S 519669 Tartufo | 1 110 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →