Zlewozmywak kuchenny Blanco Zia XL 6S Compact 523278 780x500
Zdjęcia 12 |
Blanco Zia XL 6S Compact 523278 780x5001000x500 |
|
Otwory zaznaczone na rysunku dla mieszalnika są wybite
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Zia XL 6S Compact 523278 780x500
Wszystkie ceny 129 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Zia XL 6 S Compact 523273 Antracyt | 1 100 zł |
Zlewozmywak BLANCO ZIA XL 6 S Compact 523267 Biały | 1 196 zł |
Zlew granitowy Blanco Zia XL 6 S Compact wulkaniczny szary 527397 | 1 049 zł |
Zlewozmywak ZIA XL 6 S Compact Silgranit delikatny biały odwracalny | 1 049 zł |
Zlewozmywak BLANCO ZIA XL 6 S Compact 523267 Biały | 1 510 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Blanco Zia XL 6S Compact 523278
Ceny na Blanco Zia XL 6S Compact 523278 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zia XL 6S Compact 523278 780x500 | od 929 zł | 129 oferty | ||
Blanco Zia XL 6S 517573 1000x500 | od 1 084 zł | 69 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →