Zlewozmywak kuchenny Blanco Naya 8 520594 815x500
Zdjęcia 4 |
Blanco Naya 8 520594 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Naya 8 520594 815x500
Wszystkie ceny 63 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Naya 8 519646 Antracyt | 1 357 zł |
BLANCO NAYA 8 Silgranit PuraDur Antracyt lewa 519646 | 1 559 zł |
Zlewozmywak BLANCO Naya 8 519646 Antracyt | 1 357 zł |
Zlew granitowy Blanco Naya 8 wulkaniczny szary 527313 | 1 499 zł |
Zlewozmywak Blanco Naya 8 Silgranit czarny komora z lewej (525944) | 1 644 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →