Zlewozmywak kuchenny Blanco Naya XL 9 521811 860x510
Zdjęcia 15 |
Blanco Naya XL 9 521811 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Naya XL 9 521811 860x510
Wszystkie ceny 46 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Naya XL 9 521811 Antracyt | 1 317 zł |
Zlew granitowy Blanco Naya XL 9 wulkaniczny szary 521816 | 1 499 zł |
BLANCO NAYA XL 9 Silgranit czarny | 1 499 zł |
Zlewozmywak BLANCO Naya XL 9 521811 Antracyt | 1 499 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →