Zlewozmywak kuchenny Elleci Unico 410 LGU41043 860x500
Zdjęcia 5 |
Elleci Unico 410 LGU41043 |
|
Umywalka wykonana jest z materiału Granitek (mieszanka naturalnego granitu i żywicy akrylowej).
Otwór na baterię pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elleci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elleci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elleci Unico 410 LGU41043 860x500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elleci UNICO 410 G43 Tortora LGU41043 zlewozmywak do zabudowy | 1 709 zł |
Zlewozmywak Elleci UNICO 410 G48 Cemento | 1 399 zł |
Zlewozmywak Elleci UNICO 410 G40 Nero | 1 399 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →