Zlewozmywak kuchenny Elleci Quadra 110 610x500
Zdjęcia 11 |
Elleci Quadra 110 |
|
Rysunek przedstawia otwory pod baterię
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elleci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elleci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elleci Quadra 110 610x500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ELLECI Zlewozmywak do zabudowy QUADRA 110 G48 Cemento LGQ11048 szary cemen | 1 855 zł |
Elleci LGQ11062 zlewozmywak kuchenny wykonany z granitu granitek z jedną m | 928 zł |
Elleci QUADRA 110 K97 Light Grey LKQ11097 zlewozmywak do zabudowy jasnosza | 1 640 zł |
Elleci Quadra 110 Podotop Zlewozmywak Kera 96 | 590 zł |
Modyfikacje Elleci Quadra 110
Ceny na Elleci Quadra 110 |
---|---|---|---|---|
Elleci Quadra 100 410x500 | od 1 199 zł | 8 oferty | ||
Elleci Quadra 105 570x500 | od 851 zł | 29 oferty | ||
Elleci Quadra 110 610x500 | od 590 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →