Кухонна мийка Elleci Quadra 100 410x500
Фото 11 |
Elleci Quadra 100 |
|
На кресленні намічені отвори під змішувач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elleci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elleci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elleci Quadra 100 410x500
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak Elleci QUADRA 100 M73 Titanium | 1 199 zł |
Zlewozmywak Elleci QUADRA 100 BSO podw. K95 Champagne | 1 599 zł |
Zlewozmywak Elleci QUADRA 100 BSO podw. M70 Ghisa | 1 199 zł |
Zlewozmywak Elleci QUADRA 100 BSO podw. K99 Dark Grey | 1 599 zł |
Zlewozmywak Elleci QUADRA 100 K97 Light Grey | 1 599 zł |
Zlewozmywak Elleci QUADRA 100 BSO podw. K86 Black | 1 599 zł |
Zlewozmywak Elleci Zlewozmywak QUADRA 100 G48 Cemento | 1 199 zł |
Модификації Elleci Quadra 100
Ціни на Elleci Quadra 100 |
---|---|---|---|---|
Elleci Quadra 100 410x500 | від 1 199 zł | 8 пропозицій | ||
Elleci Quadra 105 570x500 | від 851 zł | 29 пропозицій | ||
Elleci Quadra 110 610x500 | від 590 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →