Zlewozmywak kuchenny Elleci Easy 150 600x500
Zdjęcia 10 |
Elleci Easy 150 600x500780x500 |
|
Rysunek przedstawia otwory pod baterię
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elleci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elleci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elleci Easy 150 600x500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ELLECI LGY15040 Easy 150 Zlewozmywak kuchenny wbudowany w GRANITEK Nero | 622 zł |
Zlewozmywak Elleci EASY 150 G40 Nero | 1 099 zł |
Zlewozmywak Elleci EASY 150 G43 Tortora | 1 099 zł |
Modyfikacje Elleci Easy 150
Ceny na Elleci Easy 150 |
---|---|---|---|---|
Elleci Easy 150 600x500 | od 622 zł | 4 oferty | ||
Elleci Easy 325 780x500 | od 1 299 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →