Zlewozmywak kuchenny Elleci Quadra 105 570x500
Zdjęcia 9 |
Elleci Quadra 105 |
|
Rysunek przedstawia otwory pod baterię
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elleci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elleci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elleci Quadra 105 570x500
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ELLECI LKQ10597 QUADRA 105 Zlewozmywak kuchenny podtynkowy KERATEK 97 Jasn | 1 180 zł |
Zlewozmywak ELLECI Quadra 105 M73 Titanium | 1 264 zł |
Zlewozmywak ELLECI Quadra 105 M73 Titanium | 1 072 zł |
Zlewozmywak Elleci QUADRA 105 G62 Bianco Antico | 1 299 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Elleci Quadra 105
Ceny na Elleci Quadra 105 |
---|---|---|---|---|
Elleci Quadra 100 410x500 | od 1 199 zł | 8 oferty | ||
Elleci Quadra 105 570x500 | od 851 zł | 29 oferty | ||
Elleci Quadra 110 610x500 | od 590 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →