Zlewozmywak kuchenny Elleci Unico 300 790x500
Zdjęcia 10 |
Elleci Unico 300 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elleci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elleci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elleci Unico 300 790x500
Wszystkie ceny 35 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elleci Unico 300 M73 Titanium LMU30073 zlewozmywak do zabudowy tytan | 1 712 zł |
Zlewozmywak Elleci UNICO 300 M73 Titanium | 1 299 zł |
Zlew ELLECI UNICO 300 nero (G40) GRANITEK (LGU30040) *** zamów wycięcie ot | 1 299 zł |
Zlew ELLECI UNICO 300 nero (G40) GRANITEK (LGU30040) *** zamów wycięcie ot | 1 234 zł |
Zlewozmywak ELLECI Unico 300 G40 Nero | Bezpłatny transport | 1 299 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Elleci Unico 300
Ceny na Elleci Unico 300 |
---|---|---|---|---|
Elleci Unico 125 650x500 | od 1 139 zł | 36 oferty | ||
Elleci Unico 310 780x500 | od 1 234 zł | 36 oferty | ||
Elleci Unico 300 790x500 | od 1 234 zł | 40 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →