Zlewozmywak kuchenny Elleci Unico 125 650x500
Zdjęcia 10 |
Elleci Unico 125 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elleci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elleci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elleci Unico 125 650x500
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elleci LGU12562 zlewozmywak kuchenny z granitu granitek z pojedynczą miską | 1 802 zł |
Zlewozmywak Elleci UNICO 125 M70 Ghisa | 1 199 zł |
Zlew ELLECI UNICO 125 titanium (M73) METALTEK (LMU12573) *** zamów wycięci | 1 199 zł |
Zlew ELLECI UNICO 125 titanium (M73) METALTEK (LMU12573) *** zamów wycięci | 1 139 zł |
Zlewozmywak ELLECI Unico 125 K96 Biały | Bezpłatny transport | 1 519 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Elleci Unico 125
Ceny na Elleci Unico 125 |
---|---|---|---|---|
Elleci Unico 125 650x500 | od 1 139 zł | 36 oferty | ||
Elleci Unico 310 780x500 | od 1 234 zł | 36 oferty | ||
Elleci Unico 300 790x500 | od 1 234 zł | 40 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →