Ceny na Elleci Unico 125 650x500
Zdjęcia 10 | od 1 139 do 1 802 zł Rodzaj montażu: wpuszczany; Materiał wykonania: kompozyt granitowy; Kształt: prostokątny; Ociekacz; Przelew; Wyposażenie: Min. szerokość szafki (mm): 500; Wymiary powierzchni roboczej (mm): 650x500; Wymiary komory głównej (mm): 380x435x200; Kraj pochodzenia marki: Włochy; |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elleci LGU12562 zlewozmywak kuchenny z granitu granitek z pojedynczą miską | 1 802 zł |
Zlewozmywak Elleci UNICO 125 M70 Ghisa | 1 199 zł |
Zlew ELLECI UNICO 125 titanium (M73) METALTEK (LMU12573) *** zamów wycięci | 1 199 zł |
Zlew ELLECI UNICO 125 titanium (M73) METALTEK (LMU12573) *** zamów wycięci | 1 139 zł |
Zlewozmywak Elleci UNICO 125 M73 Titanium | 1 199 zł |
Zlewozmywak Elleci UNICO 125 G68 Bianco | 1 199 zł |
Zlewozmywak Elleci UNICO 125 G48 Cemento | 1 199 zł |
Zlewozmywak Elleci Zlewozmywak UNICO 125 G43 Tortora | 1 199 zł |
Zlewozmywak Elleci UNICO 125 M79 Aluminium | 1 199 zł |
Zlewozmywak Elleci UNICO 125 G40 Nero | 1 199 zł |
Zlew ELLECI UNICO 125 nero (G40) GRANITEK (LGU12540) *** zamów wycięcie ot | 1 199 zł |
Zlew ELLECI UNICO 125 bianco (G68) GRANITEK (LGU12568) *** zamów wycięcie | 1 199 zł |
Zlew ELLECI UNICO 125 nero (G40) GRANITEK (LGU12540) *** zamów wycięcie ot | 1 139 zł |
Zlew ELLECI UNICO 125 bianco (G68) GRANITEK (LGU12568) *** zamów wycięcie | 1 139 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!